Активіст попередив українців: Доведеться битися, якщо не хочеш жити як бидлота Тому готуймося. А ШО робить?

Активіст попередив українців: Доведеться битися, якщо не хочеш жити як бидлота Тому готуймося. А ШО робить?

Останній на сьогодні пост на тему загальнодержавного колапсу (тут інше слово мало бути).

Якщо ВЛІТКУ, в період відпусток ми спостерігаємо пекельне пекло на кшталт вбивства Сармата, нападів на активістів по всій Україні, відмазки Холодницького і Кернеса, заяви Новінского про «гражданскую войну в случае автокефалии», «здравствуйте дорогая!» від Порошенка після відпустки хрєн зна де, «прес» Торнадо, мажорів, які збивають на пішохідному переході дітей, а потім волають про «мусорской беспредел», закриття справи сина Авакова, похід Насірова та Штепи в Президенти, камінаут Мєдвєдчука — то ЯК ми переживемо рік з осені 2018 до осені 2019?

Нє, ну серйозно: ви уявляєте, що у вересні почнеться? Забіг перед Президентськими, а там і Парламентські…Йохана-махана… І слово «переживемо» в даному випадку не метафора, а пряме питання… От саме тому я і завів рубрику #СеріаліЯ, щоб НУ ХОЧ ЯКОСЬ мозок розвантажити. Картинки подекуди смішні викладаю.. Друзі деякі теж щось подібне роблять…

Але я прекрасно розумію — від бою сховатися не вдасться. Доведеться битися, якщо не хочеш жити як бидлота Тому готуймося. А ШО робить?

Loading...

Related posts