Активіст попередив Яценюка: З понеділка Бєня вами займеться

Активіст попередив Яценюка: З понеділка Бєня вами займеться

Коротше, є така інформація, що Зеленський, першим Указом, таки розпустить Раду. Далі, в законності розбиратиметься суд. Який-небудь окружний адміністративний. Далі залежатиме від того, скільки в суддівському корпусі загалом людей Портнова і Порошенка.

Ух, важкі, але такі цікаві часи… Грубо кажучи, сьогодні Яценюк і Іванчук виграли у Коломойського битву, але чи виграють війну, яку розпочали ще декілька років тому?
Нагадаю таку цікавинку: якось Коломойський зателефонував Іванчуку з претензією, що той «проголосовал за нефть», хоча Іванчук обіцяв напередодні голосування, що цього не робитиме.

Далі наведу пряму цитату Коломойського (18+): «Передай своему пид.расу Кролику: я его зае.у бл.дь и только ему с.ка посвящу даже больше… Даже больше буду заниматься им чем Пинчуком». Я расскажу, сколько денег он получал на выборы, бл.дь от нас, на Майдан, на всю х.йню. И чем он занимался. Пусть держит теперь сраку с.ка бл.дь завязанной. Вы в х.евые игры начали играть»….

Отак от. Яценюк з Іванчуком тримаю ср.ки заяв’язаними і боряться, паралельно розраховуючи на «світле політичне майбутнє» в інших, прохідних партіях. А ще один момент в тому, що Пінчук теж пішов в атаку, випустивши вчора, 16.05.2019, Вакарчука на противагу «Слуге Народа». То ж, бійня продовжується. Паралельно з цим, Суркіси, які грають на боці Коломойського вже готують позов на Порошенка і пустять його в хід одразу після інавґурації.

Запасаймося попкорном, Друзі та Побратими. Все тільки починається

Loading...

Related posts