Це бомба! Білецький про державу Порошенка: Він збудує «Україну його мрії» – безхребетну і беззахисну країну-колонію, «аграрну наддержаву»: без армії, науки, економіки, кінець кінцем – без населення, яке виїде в Польщу по гриби

Це бомба! Білецький про державу Порошенка: Він збудує «Україну його мрії» – безхребетну і беззахисну країну-колонію, «аграрну наддержаву»: без армії, науки, економіки, кінець кінцем – без населення, яке виїде в Польщу по гриби

ПОРОШЕНКО. НАЦІОНАЛЬНІ ДРУЖИНИ. ВИКЛИКИ-2018

Скажіть, будь ласка, чи відчуваєте ви себе безпечніше в країні, яка веде війну четвертий рік (яку Порошенко обіцяв закінчити за тиждень)?

Чи відчуваєте ви себе безпечніше в країні з президентом, який веде бізнес з ворогом, кидає державу і пост Головнокомандувача під час війни на тиждень задля відпустки на Мальдівах, президент якої є попом патріархату держави-агресора, чиї діти і родичі зухвало демонструють прихильність до Росії?

Чи відчуваєте ви себе безпечніше в країні з «фантиковою» реформою поліції, яку нам видавали за панацею від криміналу? Насправді ж вулиці потонули в криміналі і наркотиках.

Чи відчуваєте ви себе безпечніше в країні, де армія деградує на очах, де соціальна та економічна ситуації близькі до колапсу, але президент (завдяки сліпому трасту) — стає все багатшим і багатшим?

Якщо так, то вам не комфортні добровольці, які йшли на Схід в найстрашніші хвилини, які тепер допомагають під час стихійного лиха або підтримують порядок на вулиці. Тоді ваш президент – Порошенко, і він захистить вас від «загроз і небезпек», таких як: сильна армія, сучасна держава з самостійною зовнішньою політикою, порядок і закон на вулицях, інноваційна економіка, активізм суспільства і національна ідея.

Він збудує «Україну його мрії» – безхребетну і беззахисну країну-колонію, «аграрну наддержаву»: без армії, науки, економіки, кінець кінцем – без населення, яке виїде в Польщу по гриби. З його точки зору так і зручніше, адже нікому буде доброволити, самоорганізовуватися і будувати країну.

Якщо ви такий, то Порошенко – це саме те, на що ви заслуговуєте!

Але ми не такі! Ми боролися за цю країну, воювали за цю країну, ми мріємо про нову країну і здобудемо її! Не для Порошенка і йому подібних, а для майбутніх українських поколінь!

P.S. Порошенко назвав свою сьогоднішню виставу «Виклики-2018». Констатуємо, що на 2018 рік, як і на 2017, 16, 15, 14 – Порошенко є ключовим «викликом» і небезпекою для нашої країни.

Андрій Білецький

Related posts