Жданов Сергій Петрович

Жданов Сергій Петрович

Жданов Сергій Петрович, народився 29 березня 1976 г.р. у м. Первомайськ Харьківскої області.

В 1993 році отримав атестат про середню освіту з відзнакою середньої школи №2. В 10-11 класах продовжив навчання ДОСААФ, де поміж іншого пройшов навчання секретаря-референта, про що отримав відповідний документ. В 1993 році став студентом Національної юридичної академії ім. Ярослава Мудрого, вступив до факультету юстиції.

В 1998 році отримав диплом про повну вищу освіту з відзнакою. В 1998 році почав трудовий шлях в якості статора на вакантній посаді помічника прокурора Харківського (нині — Дарницького) району м. Києва. В 1999 році пройшов атестацію та перейшов до транспортної прокуратури м. Києва. З 1999 по 2002 рік, працював в слідчо-оперативній групі при Генеральній прокуратурі України на посаді слідчого, займався розслідуваннями кримінальних справ в особливо тяжких злочинах організованих злочинних угрупувань.

В 2002 році звільнився з прокуратури за власним бажанням за необхідності доглядати за прикутою до ліжка мамою. З 2002 року по теперішній час займається бізнесом, має ряд компаній, що ведуть господарську діяльність у різних сферах.

Липень, 2019 року призначений в режимно-секретний департамент офісу Президента України начальником.

Вільно володіє українською, російською мовами, спілкується іспанською. Одружений 10 років. Виховує дитину. Громадянин України.

 

Loading...