Гриценко: Порошенко не перший, хто мріє закрити мені рота

Гриценко: Порошенко не перший, хто мріє закрити мені рота

Вони мене не зупинять!

Відчайдушно, безбашенно, масштабно, не шкодуючи шалених коштів — Вони працюють) Не збирався писати цей пост, врешті вирішив: напишу, з однією лише метою — Вас заспокоїти і надихнути правдою.

Бо отримую щодня десятки-сотні стривожених повідомлень: пане Анатолію, в усіх областях розгорнута нова, чергова хвиля з Вашої дискредитації, місцеві газети вже залиті фейками і брудом, місцевим каналам теж вказано зарезервувати час для «відео про Гриценка», цього разу про «розпродаж землі в Кончі-Заспі», його от-от «допишуть» і одразу заллють в усі ефіри, треба давати якісь пояснення!

Даю. Вам насамперед. Бо Вони знають, що все це брехня.

Перше — військова частина Повітряних Сил, що базувалася в районі Кончі-Заспи, була розформована ДО приходу нашої команди в Міноборони. Тобто, до прийняття цього рішення ми не мали жодного відношення.

Друге — договір на спільну забудову з приватною компанією на цій території було укладено так само ДО мого призначення міністром, ще у 2004 році. Тобто, не я був ініціатором там будівництва і не я укладав договори.

Третє — коли у 2005-му в Міноборони прийшла наша команда, родини військових, які ще продовжували тимчасово і в непридатних умовах проживати на території кинутої військової частини, блокували дорогу, протестували, писали гнівні листи Президенту Юшенку, прем’єр-міністру Тимошенко, а ті, у свою чергу, письмово вимагали від мене, міністра оборони, знайти якесь рішення, щоб заспокоїти і розселити родини військових.

Четверте — наша команда знайшла рішення, законне, ефективне, вигідне для військових і держави. Так, визнаю, довелося натиснути на ту приватну компанію, змусити підписати додаткову угоду, змусити заплатити армії більше, ніж передбачав договір, укладений ДО нас, змусити надати військовим житло у Києві, а не у Василькові чи Кагарлику. Результат — за кинуті на території колишньої частини старі будівлі наші військові ДОДАТКОВО отримали 76 (сімдесят шість) квартир!

П’яте — питання «землі», тим більше її «продажу», про що поширюються проплачені фейки, то взагалі компетенція місцевої влади, тобто за межами повноважень Міноборони, юристи це добре знають.

Шосте — Порошенко не перший, хто мріє закрити мені рота, до нього команду «фас» прокурорам давали Янукович і Ющенко. Результат, і він добре відомий Порошенку, Луценку, Матіосу — кілька рішень судів вищих інстанцій, які набрали законної сили, які є обов’язковими до виконання, і які чітко стверджують, що всі дії Міноборони в межах законних повноважень і були законними. Крапка. (Щодо дальших рішень Київської міської влади по розпорядженню тією ділянкою, по виведенню її з Лісового фонду, суд висловлював певні застереження, але то вже інша, за межами Міноборони історія, і наша команда до того жодного стосунку не має.)

Наостанок — нам з Вами усім раджу набратися сил і витримки, бо це лише початок. Вони бояться правди і прозорості як вогню. Вони думають, що брудом і фейками вони мене залякають, дискредитують і зупинять. Не зупинять!

Loading...

Related posts