Жах! ПО-ЗВІРЯЧОМУ ЗАБИЛИ ДО СМЕРТІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИХ СИЛ ЗСУ

Жах! ПО-ЗВІРЯЧОМУ ЗАБИЛИ ДО СМЕРТІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИХ СИЛ ЗСУ

ПО-ЗВІРЯЧОМУ ЗАБИЛИ ДО СМЕРТІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ВІЙСЬКОВО-МОРСЬКИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!!!
ЗЛОЧИНЕЦЬ МОЖЕ ЛИШИТИСЯ НЕ ПОКАРАНИМ!!!

Від небайдужих громадян Одеської області стало відомо про страшну смерть військовослужбовця Збройних Сил України матроса Шейхова Арслана Аліасхабовича.

Обставини вбивства Шейхова А.А.:
11.08.2017 Шейхов А.А. перебував у законному звільненні і разом з родиною святкував у себе вдома свій 33-ій День народження.
Близько 19.00 цього дня до нього заїхав на власному автомобілі його знайомий громадянин Злий В.І. (01.01.1976 р.н.,) за кілька хвилин вони поїхали в невідомому напрямку.
Більше живим Шейхова В.В. ні хто не бачив…
11.08.17 близько 23.50 години, біля воріт свого будинку, місцевий лікар с. Єгорівка (Одеська обл., Роздільнянський район) знайшов труп Шейхова А.А.
Лікар одразу викликав швидку медичну допомогу та зателефонував до відділу Національної поліції.
Під час огляду тіла представниками Національної поліції було виявлено множинні ссадини на тілі та голові, переломи носа та черепа. Навіть на дотик відчувалося, що зламано як мінімум два ребра.
Тіло військовослужбовця було доставлено до моргу бюро судово-медичних експертиз м. Роздільна Одеської області, де проведено розтин тіла і !!!! УВАГА !!!! за попередньою інформацією судово-медичного експерта місцевого моргу, смерть Шейхова А.А. настала у зв’язку з ЗАХЛЬОБУВАННЯМ БЛЮВОТНОЮ МАСОЮ !!!!!!!!!
Про вищезазначені тілесні ушкодження, які є несумісні з життям, навіть мови не йдеться !!!!
В той час, коли практично все село Єгоровка бачила, що Шейхову А.А. були нанесенні тяжкі травми в область голови і все тіло було синцях і ранах…
Цілком ймовірно, що саме ТАКИЙ висновок експерта зумовлений тим, що Злий В.І. є колишнім співробітником органів МВС та приходиться сином колишньому голові Єгоровського радгоспу, у зв’язку з чим корпоративна зацікавленість деяких посадовців може привести до безкарності вбивці військовослужбовця Шейхова А.А.
На даний час Злой В.І. затриманий та знаходиться в Роздільнянському ВП ГУ НП в Одеській області, але є побоювання, що вже через декілька годин Злого В.І. по телефонному дзвінку відпустять на свободу.

ПРОШУ ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ЗРОБИТИ МАКСИМАЛЬНЕ РОЗПОВСЮДЖЕННЯ ЦІЄЇ ІНФОРМАЦІЇ!!!
ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ ВЗЯТИ КОНТРОЛЬ НАД РОЗСЛІДУВАННЯМ ЦІЄЇ СПРАВИ!!!