Українець про Порошенка: він жодним чином не змінився. І ніяких позитивних зрушень за його правління не буде

Українець про Порошенка: він жодним чином не змінився. І ніяких позитивних зрушень за його правління не буде

Вчора політтехнолог Порошенка дозволив собі абсолютно аморальний жарт з приводу трагедії у Франції. Це було настільки мерзенно, що обурило навіть французького посла. Він використав трагедію для того, аби хоч якось накинути бруду на Зеленського.

Березовець не вибачився, не розкаявся, сьогодні він написав пост типу з поясненням, але він знову був на 90% присвячений Зеленському і обливанню його брудом.

Якби Порошенко дійсно змінився, він би негайно приніс публічні вибачення за свого нікчемного політтехнолога і звільнив його. Адже в Штатах і ЄС люди йдуть з посад за значно менш контраверсійні висловлювання. Проте Порошенку плювати на думку посла Франції, йому плювати на норми цивілізованого світу. Вся аморальна чорнуха яка ллється останні 2 тижні робиться з його ініціативи і з його відома.

Очевидно, він жодним чином не змінився. І ніяких позитивних зрушень за його правління не буде. Залишиться те саме мародерство, безкарність і тотальна корупція. Тому через 5 днів сивий займе місце на смітнику історії.

Loading...

Related posts