Кандидат в нардепи Ігор Рибинський відвідав Олевськ: Проблеми земляків буде вирішено

Кандидат в нардепи Ігор Рибинський відвідав Олевськ: Проблеми земляків буде вирішено

В рамках передвиборчої агітації 2 липня 2019 року відбулася зустріч з жителями міста Олевськ Житомирської області та кандидата в народні депутати України по окружному виборчому округу №64 Рибинського Ігоря Євгенійовича.

Під час зустрічі було розглянуто і частково вирішено низку проблемних ситуацій та соціальних питань, які не один рік турбують людей, проте місцева влада не змогла їх вирішити за стільки років.

Всі «наболілі» звернення, які лунали від людей до кандидата в народні депутати України по окружному виборчому округу №64 Рибинського Ігоря Євгенійовича звернулися депутат місцевої ради Торгонська Валентина Іванівна та жителі вулиці Партизанської міста Олевськ про те, що незважаючи на неодноразові звернення до місцевої влади протягом декількох років не здійснюється ремонт доріг по вулиці Партизанській та прилеглих вулицях.
Також кандидат в народні депутати України по окружному виборчому округу №64 Рибинський Ігор Євгенійович пообіцяв жителям посприяти встановленню вуличного освітлення по вулиці Партизанській та сусідніх вулицях.
Крім того, відбувся візит до територіального центру надання соціальних послуг для осіб похилого віку, що розташований в селі Кошин Олевського району. Керівники центру звернулися з письмовим зверненням до кандидата в народні депутати України по окружному виборчому округу №64 Рибинського Ігоря Євгенійовича про необхідність закупівлі для потреб центру пральної машини та холодильника.

Кандидат в народні депутати України по окружному виборчому округу №64 Рибинський Ігор Євгенійович сумлінно та відповідально ставиться до проблем своїх земляків і всіляко буде сприяти їх вирішенню.