Журналіст звернувся до Луценка: Ви не генеральна прокуратура. Ви все більше схожі на філіал слєдствєнного камітета РФ

Журналіст звернувся до Луценка: Ви не генеральна прокуратура. Ви все більше схожі на філіал слєдствєнного камітета РФ

— Спочатку генеральна прокуратура Юрія Луценка забезпечила безпеку колишніх регіоналів у Верховній Раді з метою підвісити їх і створити зручну опозицію. Врешті це призведе до реваншу.

Потім генеральна прокуратура Юрія Луценка почала карикатурну, а не справжню війну з російським капіталом, який дозволяє росіянам піднімати голову в Україні. Врешті це призведе до реваншу.

Потім генеральна прокуратура Юрія Луценка почала травити чесні ЗМІ, заплющуючи очі на формування силами реваншу фронту проросійських медіа в Україні. Врешті це призведе до реваншу.

Потім генеральна прокуратура Юрія Луценка почала «в рамках запиту від Росії» видавати Луб’янці військових, які воюють в інтересах України — і на Донбасі, і в Сирії в антиасадівських військах.

Чи видасть Росія нам Януковича за запитом?
Чи видасть Росія нам Азарова за запитом?
Чи видасть Росія нам Портнова за запитом?
Чи видасть Росія нам Захарченка за запитом?
Чи видасть Росія нам Курченка за запитом?
Чи видасть Росія нам Царьова за запитом?

Ні, видавши їм бійця, ви не стали цивілізованими. Ви підставили ключовий інтерес країни — вижити. Ви мали надати йому притулок. Але вам стало стрьомно, бо його ж звинуватили в роботі на ІД, а в Донбасі він, якщо вам вірити, «не воював».

Ми зателефонували командиру екстрадованого бійця, командиру батальону імени Шейха Мансура Мусліму Чеберлоєвському.

«С ноября 2017 года он участвовал с нашими ребятами на передовой. Конечно, он не застал 2014-2016 гг, когда действительно шли конкретные бои… Но боевые действия и сегодня продолжаются».

По его словам, у Тумгоева было удостоверение члена батальона имени Шейха Мансура, и правоохранители знали об этом. Батальон входит в Украинскую добровольческую армию Дмитрия Яроша. Командир также отметил, что есть еще несколько разыскиваемых россиянами чеченцев, принимавших участие в российско-чеченских войнах, которых в Украине сейчас «таскают по судам».

Ви не генеральна прокуратура. Ви все більше схожі на філіал слєдствєнного камітета РФ.

#стопреванш

Related posts